Cementotřískové Imagedesky CETRIS

Cementotřísková deska je kvalitní matreiál s mimořádnými vlastnostmi určený pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy, stěny a příčky, balkónové aplikace, opláštění výtahových šachet, zahradní doplňky.


Cementotřískové desky CETRIS nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou ideální pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu.

Cementotřískové desky  slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové nebo sádrokartonové desky.

Ekologičnost Cementotřískové desky jsou ekologické, přátelské k životnímu prostředí. Neobsahují nebezpečné látky jako jsou azbest a formaldehyd, jsou odolné proti benzínu a olejům. Odolnost proti ohni Cementotřísková deska je ohnivzdorná a její klasifikace podle třídy reakce na oheň dle evropské normy EN 13 501-1 je A2-s1,d0 – nehořlavá. Dokonalá zvuková izolace desky CETRIS jsou zvukově izolační (zvuková neprůzvučnost 30 – 35 dB).
Odolnost proti povětrnosti Cementotřísková deska je nejlepší materiál pro vlhká prostředí i pro exteriér díky její odolnosti proti vlhku. Tlouštkové bobtnání při uložení desky CETRIS ve vodě po dobu 24 hodin je pouze max. 1,5 %.
Mrazuvzdornost Cementotřískové desky cetris byly odzkoušeny na stech zmrazovacích cyklech dle ČSN EN 1328.
Hygienická nezávadnost desky CETRIS jsou hygienicky nezávadné, nezapáchají a neobsahují žádné nebezpečné látky. Odolnost proti plísním a houbám Díky odolnosti desek CETRIS proti vlhku se na povrchu desek netvoří plísně.
Odolnost proti hmyzu Cementotřískové desky  jsou pro svůj obsah cementu absolutně odolné vůči hmyzu.

Pokud hledáte kvalitně a rychle odvedenou práci za rozumnou cenu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Image​​Volejte, pošlete sms ​zavoláme Vám zpět.  tel:773217878 

Kontaktní informace

Josef Kadlečik
Blatnická 4219/4
Brno-Židenice
628 00
Česká republika
IČ:
DIČ