Sádrokarton a jeho vlastnosti.​Image

Základem sádrokartonu je sádra a papír,proto je velmi lehkým stavebním materiálem,jenž funguje jako tepelná a zvuková izolace. Nízká hmotnost sádrokartonu a jeho konstrukce umožňuje využít jej i na místa, která mají problémy se statikou.Schopnost sádrokartonových desek vázat nadměrnou vlhkost vzduchu pak zajišťuje regulaci vlhkosti v místnostech. S vloženou  minerální izolací potlačuje ještě vice chlad, horko, vlhkost i hluk a navíc je i protipožární.Sádrokarton je určený pro suchou výstavbu, kde poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení.

 

Základní druhy sádrokartonu

 

ImageSádrokartonová deska GKB

Je standardní sádrokartonovou stavební deskou, která má bílou barvu je složena z papíru a sádrového jádra.
Použití do interiérů s menšími požadavky na vlhko a požární odolnost.

 

 

ImageSádrokartonová deska GKBI

Je impregnovaná sádrokartonová stavební deska, která ma zelenou barvu jejiž sádrové jádro je impregnované proti vlhkosti je vhodná do interiérů se zvýšenou vlhkostí, jako například koupelny a sprchy.

 

 

ImageSádrokartonová deska GKF

Je sádrokartonová stavební deska s protípožarní úpravou, která má růžovou barvu, jejiž sádrové jádro je z důvodu zlepšení požární odolnosti vyztuženo skelným vláknem. Je vhodná do interiérů s vyšší požadovanou požární odolností.

 

 

ImageSádrokartonová deska GKFI

Je inpregnovaná sádrokartonová stavební deska s protipožární úpravou,která má ružovou barvu, Jejichž sádrové jádro je z důvodu zlepšení požární odolnosti vyztuženo skelným vláknem a navic je i inpregnováno proti vlhkosti. Je vhodná do interiérů se zvýšenou vlhkostí a protipožární odolnstí, jako například koupelny a sprchy.

 

Sádrokarton umožňuje rychle, levně a kvalitně měnit interiér vašeho bytu, kanceláře, i jiných bytových a nebytových prostor, je nejvhodnější materiál pro řešení prostoru interiérů, výstavbu příček, předsazených stěn, snižení stropů, obkladů podkroví atd.

Všechny sádrokartonové desky jsou hygienicky nezávadné a nehořlavé.

ImageVolejte, pošlete sms ​zavoláme Vám zpět.  tel:773217878

Kontaktní informace

Josef Kadlečik
Blatnická 4219/4
Brno-Židenice
628 00
Česká republika
IČ:
DIČ

Pokud hledáte kvalitně odvedenou sádrokartonářskou práci tak nás neváhejte kontaktovat.

Všechna pole jsou povinná.